Varamenn fyri tingmenn valdir 2008

 

Varatingmašur Bśstašur Flokkur Varamašur fyri Tķšarskeiš į tingi
Vinjard Johansen Saltangarį Mišflokkurin Jenis av Rana 05.05.2008 - 11.05.2008
Tord J. Niclasen 27.05.2008 - 01.06.2008
Egin Marknį
fyrr Henriksen
Tórshavn Mišflokkurin Tord J. Niclasen 06.05.2008 - 12.05.2008
Olaf ķ Garši Joensen Eiši Tjóšveldisflokkurin Annitu į Frķšriksmųrk 11.03.2008 -
Aksel V. Johannesen Hoyvķk Javnašarflokkurin Gerhard Lognberg 13.02-2008 - 24.02.2008
Andrias Petersen 26.02.2008 - 03.03.2008
01.05.2008 - 01.06.2008
John Johannessen 25.03.2008 - 04.04.2008
Finnur Helmsdal Hoyvķk Tjóšveldi Sjśrš Skaale 20.02.2008 -
Marjus Dam Mišvįgur Sambandsflokkurin Edmund Joensen 01.04.2008 - 31.05.2008
Bjarni Djurholm Hoyvķk Fólkaflokkurin Poul Michelsen 27.03.2008 - 06.04.2008
Óluva Klettskarš Klaksvķk Tjóšveldi Heidi Petersen 22.04.2008 - 28.04.2008
Finn Helmsdal
Finn Helmsdal
06.05.2008 - 12.05.2008
08.08.2008 -
Pįll į Reynatśgvu 27.05.2008 - 09.06.2008
Sólfrķš Fjallsbak Mišvįgur Tjóšveldi Olaf ķ Garši Joensen 29.05.2008 - 05.06.2008


Eftir vališ 19. januar 2008 eru hesir fųstu varamenn į tingi fyri lųgmann og landsstżrismenn soleingi, tey sita ķ landsstżrinum:
Pįll į Reynatśgvu, Heidi Petersen, Olga Biskopstų, Andrias Petersen, Eyšgunn Samuelsen,  Mikkjal Sųrensen og Tordur Niclasen.